Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 06:31

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 28 lut 2010, 13:33 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:07
Posty: 45
Weronika pisze:
Korzystacie z tych darmowych szkoleñ? Przyznam , ze troche sie boje...chyba jednak wole zaplacic za szkolenie i byc pewna iz to jest to co na prawde to czego szukalam.


Z chęcia bym skorzystała, ale jetem już po studiach. Myślę, że można im zaufać tym bardziej, że są organizowane na Uniwersytetach. Jeśli są dla studentów to muszą być prawdziwe.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 12 mar 2010, 21:44 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
"Prawdziwe" ? To znaczy, jakie ??? ;-)
No i prosiłbym Cię też o rozszerzenie myśli, że jak na Uniwersytecie to można im zaufać ... O jakiego typu szkoleniach myślałaś ?
Temat jest dla mnie interesujący i każda opinia na jego temat cenna.

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 26 mar 2010, 17:25 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:05
Posty: 37
Myślę, że daga miała na myśli, że ciezko zaufać darmowym szkoleniom. Już gdzieś ten wątek został poruszony.
Jak studiowałem to kilka takich szkoleń zaliczyłem, były albo darmowe albo płaciłem małe pieniądze. Polecam studentom takie rozwiązanie, zawsze mozna potem więcej rzeczy wpisać w CV.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 26 kwie 2010, 19:06 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Oj co wy mówicie, darmowe szkolenia są złe? Bo są darmowe?? Ja na Waszym miejscu korzystałbym z takiej możliwości.Sam jak byłem na studiach zrobiłem kilka szkoleń, albo były to darmowe szkolenia albo bardzo tanie. Okres studiów jest najlepszym okresem na zbieranie róznych kwalifikacji itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 02:21 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Szrzecze powiedziawszy to nie mam najlepszych wspomnień po szkoleniach darmowych. Z reguły trener traktował nas jak studentów, którzy nic nie wiedzą i skoro mu już za to płacą to opowie coś tym studentom i niech mu dadzą spokój. Oczywiście to nie była reguła w 100% przypadków, ale na pewno w większości. To, że się ma do czynienia ze studentem nie zwalnia tych tzw. profesjonalistów z szacunku do studentów. Bardzo nie lubię takiego zakładania z góry, że student to mało wie i nic mu się nie chce.
Generalnie uważam, że lepiej iść na jakieś tańsze szkolenie, bez żadnego poczęstunku (no mile widziana kawa i inne napoje + jakieś ciastka, itp), w raczej skromnej sali szkoleniowej (np na uczelni), ale za to konkretnie poprowadzone. Tzn. trener Cie szanuje i chętniej przekaże te tajniki danej tematyki, o których często "zapomina" przy okazji darmowych szkoleń.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 15:25 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 08 kwie 2010, 13:27
Posty: 24
Hmmm a dla mnie często liczy się papierek, dlatego na takie darmowe szkolenia też chodzę. Czesto jest tak , że pracodawca nie wie jak było na szkoleniu,ale widzi dyplom ukończenia szkolenia - a przecież to jest ważne. Na pewno coś ze szkolenie zapamietam, a czy użyję to w praktyce to się okarze w ciągu kilku lat.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 20:57 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Żaneta pisze:
Hmmm a dla mnie często liczy się papierek, dlatego na takie darmowe szkolenia też chodzę. Czesto jest tak , że pracodawca nie wie jak było na szkoleniu,ale widzi dyplom ukończenia szkolenia - a przecież to jest ważne. Na pewno coś ze szkolenie zapamietam, a czy użyję to w praktyce to się okarze w ciągu kilku lat.


Zaneta wybacz, jeśli chodzisz na szkolenie tylko dla papierka to to jest bez sensu. Nie lepiej coś wynosić z tych szkoleń, ajkies inforamcje, coś co cię interesuje i na prawdę wykorzystasz to w życiu? Moim zdaniem lepiej wybierać te szkolenia, które nas interesują, a nie lecieć na wszystko, szczególnie to co darmowe. Nawet jak nas nie ciekawi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 30 kwie 2010, 14:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Na te darmowe szkolenia, zawsze jest mało miejsc i cięzko się zapisać, bo wielu jest chętnych. Narazie upatrzyłem sobie kurs językowe w lingua viva, podobno będize taki kurs darmowy we wrześniu. Zastanwiam się tylko czy zdąże się zapisać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 15 maja 2010, 17:26 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 maja 2010, 16:20
Posty: 34
Taki darmowy kurs językoty to fajna rzecz. Zazwyczaj takie kursy są dość drogie, wiec jeśli tkos ma taką możliwość to polecam. Sama chęt nie bym skorzystała z takiej propozycji, ale jak narazie u mnie w mieście nic ciekawego nie ma.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Darmowe szkolenia
PostZamieszczono: 29 maja 2010, 15:49 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
A słyszeliście może o jakiś ciekawych darmowcyh szkoleniach dla studentów?? Chętnie poszedłbym na jakieś, bo ostatnio mam dużo czasu i nie wiem co z nim mam robić. A udział w takim szkoleniu na pewno wyszedł by na dobre...


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits