Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 13:48

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 19 sie 2011, 19:37 
Jeśli chcielibyście zasięgnąć wiedzy na temat płci przeciwnej, związków i uwodzenia i nie wiecie gdzie znaleźć pomoc osobiście polecam kursy uwodzenia w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Sam skorzystałem z ich pomocy, ponieważ nie wiedziałem co robić, by na dłużej zatrzymać kobietę przy sobie. Wszystkie moje związki były bardzo krótkie, dzięki pomocy specjalistów z kursu mam pewność, że mój obecny związek będzie znacznie dłuższy :) szkoła ta jest sprawdzona, ma pozytywne opinie i recenzje


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 20 sie 2011, 17:15 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:53
Posty: 37
Wojtek pisze:
ja tam był olał taką staruszkę jakby gadała. Nie chce siadać to nie, niech stoi - podejżewam, ze po 5 minutach żałowałaby tego, gdyby nogi zaczeły boleć.


potem cały autobus wlazłby ci na głowe, że nie ustąpiłeś miejsca....
Moim zdaniem najlpeiej jest nie siadać tylko stac w autobusie, unikniemy wtedy takich sytuacji, gdzie nie wiadomo jak się zachować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 24 sie 2011, 17:43 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lip 2011, 15:54
Posty: 27
wracając do tematu, czy uwazacie, ze zawsze trzeba być asertywnym w pracy, czy może czasami lepiej się zmusić do czegoś czego nie chcemy, bo tak trzeba?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 29 sie 2011, 20:58 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sie 2011, 20:28
Posty: 52
Asertywnym trzeba być w zyciu, tak ogólnie. W pracy równiez, ale trzeba potrafić wyczuć kiedy nasza asertywność będzie dobra, a kiedy musimy na coś się zgodzić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 28 lis 2011, 22:55 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 lis 2011, 22:38
Posty: 23
Nauczcie mnie być asertywnym a postawie piwo. Nie potrafie, ludzie wchodzą mi na głowe a ja im na to pozwalam.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 01 gru 2011, 10:39 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 15 lis 2011, 14:00
Posty: 9
W życiu zawodowym najtrudniej jest być asertywnym w pierwszych tygodniach w pracy. Pozycję się ma niepewną, pewności siebie brak. Co jeśli "starzy" pracownicy to wykorzystują i zwalają swoje obowiązki na nas? Jak wtedy być asertywnym...

_________________
http://www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 02 gru 2011, 20:25 
Cytuj:
wracając do tematu, czy uwazacie, ze zawsze trzeba być asertywnym w pracy, czy może czasami lepiej się zmusić do czegoś czego nie chcemy, bo tak trzeba?


to trudne, możemy być nie wiem jak asertywni, ale polecenie służbowe trzeba wykonać i już


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 08 gru 2011, 11:41 
Bo najprościej powiedzieć: postaw się, nie daj się, bądź stanowczy. A czasem zwyczajnie się nie da... :/ Jak być asertywnym, kiedy ktoś Ci włazi na głowę. Kiedy usiłujesz powiedzieć: NIE, a właściwie ktoś przerywa Ci w pół tak krótkiego słowa :( lub usiłuje przekrzyczeć... Mnie się wydaje, że prościej jest być asertywnym tym osobom, które są bardziej agresywne. Co o tym myślicie? Macie podobne obserwacje?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 16 gru 2011, 15:17 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Lepiej mi powiedzcie jak być asertywnym kiedy cała rodizna wchodzi tobie na głowe!!!! A ty masz inne zdanie w jakijś kwesti??
U mnie tak jest, zawsze musze dopasować sie do innych, a moje zdanie jest złe.. zawsz einni myslą lepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Asertywność w kontaktach zawodowych.
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:47 
Gregory pisze:
Lepiej mi powiedzcie jak być asertywnym kiedy cała rodizna wchodzi tobie na głowe!!!! A ty masz inne zdanie w jakijś kwesti??
U mnie tak jest, zawsze musze dopasować sie do innych, a moje zdanie jest złe.. zawsz einni myslą lepiej.


O! Podpinam się.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits