Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 21:21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 19 lip 2009, 13:31 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 lip 2009, 14:42
Posty: 32
Tak, owszem, nie jest jedyne. Moja opinia jednak jest oparta na własnych doświadczeniach jeżeli chodzi o to konkretne szkolenie oraz sytuację na rynku. Porównałam szkolenie Franklina *****'a do innych, zwróciłam uwagę na samo przeprowadzenie szkolenia, praktyki na nim zaproponowane, ćwiczenia, wiedzę jaką z niego wyniosłam, profesjonalnych, bardzo dobrze przygotowanych i charyzmatycznych trenerów oraz... efekty - bo to one są miarą tego, jakie jest szkolenie. Nie zainwestowane w to pieniądze, nawet nie do końca sam przebieg szkolenia - chociaż jest on środkiem do końcowego wyniku, ale - efekty. Wiem, że w moim przypadku zaowocowało to zmianą percepcji, zmianą postępowania, zmianą w życiu zawodowym. Te zmiany przynoszą powoli sukcesy. Zrozumiałam, że działanie jest długoterminowe, a nie chwilowe, czego doświadczyłam już z wielu innych szkoleń. W tym właśnie tkwi kwintesencja tego wszystkiego - mojej opinii na temat tego szkolenia, mojego postępowania, mojego podejścia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 20 lip 2009, 08:32 
Offline
Stały bywalec
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 maja 2009, 13:42
Posty: 22
Gdzie, więc można odbyć takie szkolenie? W jakim mieście? Masz może jakieś informacje?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 26 sie 2009, 09:01 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Cechy przywódcze dużo łatwiej jest rozwijać korzystając z pomocy profesjonalnego coacha. Tego typu indywidualne szkolenie menedżerskie jest drogie, ale z drugiej strony jest znacznie bardziej skuteczne. Coaching skupia się na rozwijaniu konkretnych cech u konkretnej osoby - zupełnie inaczej niż standardowe szkolenie.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 17:41 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 18 gru 2009, 16:58
Posty: 19
Zgadzam sie z tym że najbardziej cenne są takie indywidualne szkolenia, na których na bieżąco wyszukujemy i staramy się rozwijać dane cechy. Nawet w sporcie, osoba ogólnie rozwinięta np w biegach będąca świetnym sprinterem i długodystansowcem przechodzi szereg badań, które mają wyłonić dyscyplinę, w której będzie najlepszy. Nie da się rozwijać cech przywódczych w całej grupie. Przecież każdy jest inny i ma inne predyspozycje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 19 gru 2009, 23:29 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
A już zupełnie idealne rozwiązanie to indywidualny coaching + stała praca na stanowisku kierowniczym - z prawdziwymi ludźmi, którym trzeba przewodzić, z prawdziwymi problemami, z którymi trzeba się zmierzyć. Takiego szkolenia nie zastąpi nic ;-)

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 22 gru 2009, 20:00 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 gru 2009, 19:06
Posty: 7
Sylwester Oskwarek pisze:
Cechy przywódcze dużo łatwiej jest rozwijać korzystając z pomocy profesjonalnego coacha. Tego typu indywidualne szkolenie menedżerskie jest drogie, ale z drugiej strony jest znacznie bardziej skuteczne. Coaching skupia się na rozwijaniu konkretnych cech u konkretnej osoby - zupełnie inaczej niż standardowe szkolenie.


Korporacja w której pracuje, w momencie gdy otrzymałem awans zafundowała mi szkolenie z coach'em. Kiedy rok temu zaczynałem pracę, miałem szkolenie organizowane dla naszej firmy przez FranklinaConvey'a. I w związku tymi doświadczeniami mogę powiedzieć, że coatch rozwija bardzo pod względem autorytarności. Nie do końca jestem zadowolony, ponieważ straciłem kontakt z moimi podwładnymi na jakiś czas.

Natomiast szkolenie wg. siedmiu zasad rozwinęło mnie bardzo wewnętrznie - sprawiło, że stałem się bardziej wydajny, zacząłem przestrzegać pewnych zasad, które ciężko mi było samemu wypracować. Praca w grupie była lepiej zorganizowana i chyba jednak dawała większe efekty (między innymi zarządzanie czasem zespołu było dużo lepsze).

Gdybym teraz miał wybrać któreś z tych szkoleń dla swoich podwładnych, zdecydowałbym się jednak na *****'a.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 19 sty 2010, 00:04 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 sty 2010, 17:22
Posty: 22
Zawsze byłam taką cichą myszką...szkoda, że nie odbyłam takiego szkolenia wcześniej. Może inaczej potoczyłoby się moje życie? Chętnie skorzystam z tego szkolenia.Ile ono kosztuje?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 29 sty 2010, 21:25 
Też kożystałem, tyle że z 7 nawyków, a nie Przywództwa. Nie wiem jakie są ceny, bo zafundowała mi to szkolenie firma. Zajrzyj na ******** ***** pl pewnie podają ceny lub przynajmniej kontakt.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 02 lut 2010, 12:54 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 kwie 2009, 12:23
Posty: 16
Lokalizacja: Kraków
Ten, kto potrafi rządzić swoimi emocjami i emocjami innych zaczyna sam rządzić światem. Z racji na ten fakt, współczesnych liderów uczy się inteligencji emocjonalnej, komunikacji, samoświadomości itp. Na szkoleniu powiem, o co w tym wszystkim chodzi i jak umiejętnie to z tego wszystkiego korzystać w celu realizacji planów i marzeń. W dzisiejszym świecie, przy obecnych zawirowaniach na rynkach finansowych i globalnej gospodarce skuteczny lider-przywódca w każdej firmie jest na wagę złota gdyż to czy ludzie za nim podążą i nadal będą efektywnie pracować a tym samym czy firma osiągnie założone plany rozwoju zależy od niego ...

Zapraszam na szkolenie i niech stanie się JASNOŚĆ :D

_________________
Bartosz Królikowski - Trener AVENHANSEN

bkrolikowski@AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Rozwijanie cech przywódczych
PostZamieszczono: 30 kwie 2010, 13:53 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:24
Posty: 22
Takie szkolenie jest nie tylko dobre dla przyszłych szefów itd, dobre jest dla tych wszytkich którzy czeto nie potrafią postawić na swoim. Często ulegają wpływom większosć, nie wyrażają swojego zdania bo się boją. Takie szkolenie na pewno zmieni ich na bardziej odwaznych i pewniejszych siebie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits