Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 26 kwie 2024, 11:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 22 cze 2010, 13:50 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
Imprezy integracyjne z reguły są nudne...każdy jest sztywny na takim spotkaniu, rozmowy sie nie kleją itd. Wiadomo na takich imprezach jest równiez szefostwo....a oni bardzo wpływają na nastrój reszy ludzi. Przy nich nie można się rozluźnić, mamy wrażenie że jesteśmy obserowani i oceniani.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 28 cze 2010, 16:12 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Mój szef nie organizuje takich imprez...nigdy więc nie byłam na takiej imprezie integracyjnej. U nas spotkania robimy sami.. oczywiście nie zapraszamy na nie szefa, bo po co. Jeśli on nie robi to my też nie bedizemy robić dla niego. No bo to chyba szef powinien dbać o miła atmosferę w pracy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 27 lip 2010, 12:34 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
Ja tam mam miłe wspomnienia z imprez integracyjnych. Dzięki nim można poznać ludzi, z którymi się pracuje z zupełnie innej strony i takie imprezy poprawiają życie towarzyskie. Jeśli ludzie ze sobą nie tylko pracują, ale potrafią się też bawić to to bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę i jakoś pracy;) Oczywiście, że taka impreza musi być też odpowiednio przygotowana itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 28 lip 2010, 23:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:57
Posty: 36
luka pisze:
Ja tam mam miłe wspomnienia z imprez integracyjnych. Dzięki nim można poznać ludzi, z którymi się pracuje z zupełnie innej strony i takie imprezy poprawiają życie towarzyskie. Jeśli ludzie ze sobą nie tylko pracują, ale potrafią się też bawić to to bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę i jakoś pracy;) Oczywiście, że taka impreza musi być też odpowiednio przygotowana itd.


Masz racje, o wilee milej się pracuje jeśli wiemy, że poza pracą te osoby są również mile. Takie imprezy integracyjne są potrzebne, po to aby nie oszaleć:) wyrwać się od codzienności.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 30 lip 2010, 16:12 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
Grzegorz pisze:
luka pisze:
Ja tam mam miłe wspomnienia z imprez integracyjnych. Dzięki nim można poznać ludzi, z którymi się pracuje z zupełnie innej strony i takie imprezy poprawiają życie towarzyskie. Jeśli ludzie ze sobą nie tylko pracują, ale potrafią się też bawić to to bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę i jakoś pracy;) Oczywiście, że taka impreza musi być też odpowiednio przygotowana itd.


Masz racje, o wilee milej się pracuje jeśli wiemy, że poza pracą te osoby są również mile. Takie imprezy integracyjne są potrzebne, po to aby nie oszaleć:) wyrwać się od codzienności.


haha czasami dzięki imprezie to się okazuje, że nasi współpracownicy potrafią być w ogóle mili:P
Nie jest żadnym odkryciem, że firma która zaczęła prowadzić dobrą politykę HRową, a imprezy integracyjne są jej elementem, odnosi większe sukcesy, a pracownicy są z niej i swojej pracy bardziej zadowoleni. Imprezy integracyjne traktowane często jako zło konieczne i marnowanie pieniędzy tak naprawdę się opłacają, trzeba tylko umieć je docenić i dobrze przygotować. Wiele osób wspomina, że było dość nudno, no cóż dobra impreza sama się nie zrobi;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 28 sie 2010, 15:45 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 13 cze 2010, 13:38
Posty: 32
Tak, jeśli na taką imprezę przyjdą same "ciamciaki" ;) nastawione, że bdzie nudno i czują się zmuszone aby bawić się na takiej imprezie - to nic z tego nie bedzie.TRzeba chcieć się dobrze bawić, trzeba potrafić bawić się z innymi.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 16:35 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:58
Posty: 32
Moim zdaniem takie "ciamciaki" to nie przychodzą na takie imprezy....zawsze nzajdą jakaś wymówkę, ostatecznie załatwią zwolnienie lekarskie. Na takie imprezy przychodzą ludzię, którzy chcą się bawić, poznać.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 21 wrz 2010, 12:43 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Moim zdaniem zupełnie inaczej się pracuje w firmie, która w takie imprezy inwestuje. Integracja po pracy jest ważna. Wiadomo, że nie samą pracą człowiek żyje. Na takiej imprezie czasami widzi się "prawdziwą twarz" ludzi, którzy w pracy często chodzą spięci i wydają się być niemili. A po pracy czasem są to normalni ludzie, z którymi można porozmawiać.
Poza tym podczas takich imprez można zobaczyć, że szef to też człowiek :)

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 15 paź 2010, 13:17 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 paź 2010, 15:12
Posty: 45
O tak,
tylko ważne jest, aby zachować taki umiar. To co w pracy to w pracy, a to co na takiej imprezie to nie wychodzi nigdzie dalej;) Mam znajomego, któy w pracy jest niezłym sztywniakiem, natomiast podczas wiecozrnych wypadów zamienia się w kolesia, który sypie kawałami i umie rozbawić towarzystwo.
Po prostu na pracy mu tak bardoz zależy, że traktuje ją nazbyt poważnie. ale przyzwyczailiśmy sie do tego. Po prostu w pracy nie potrafi się rozluźnić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Wrażenia z imprez integracycjnych
PostZamieszczono: 21 sty 2011, 22:55 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 21 sty 2011, 18:49
Posty: 38
Nigdy nie byłem na imprezie integracyjnej i bardzo żałuje.......z waszych opowieści widać, że można tma nieźle sie poboawić i poznać wielu ludzi. Niestety mój szef nie organizuje takich imprez


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits