Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 30 kwie 2024, 03:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 13 sie 2012, 17:39 
Offline
Przechodzień
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2012, 23:55
Posty: 3
Czyli konwersacje są możliwe z tego co tu przeczytałam:)
W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozpocząć naukę.
Mam nadzieję, że wystarczy mi samodyscypliny i wytrwam rok.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:13 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
Ada09 pisze:
Czyli konwersacje są możliwe z tego co tu przeczytałam:)
W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak tylko rozpocząć naukę.
Mam nadzieję, że wystarczy mi samodyscypliny i wytrwam rok.

Oczywiście, że są możliwe :) Życzę powodzenia. Ja też właśnie dopiero zapisałem się na kursy w ESKK, no i zobaczymy jak to będzie. Jestem już dobrej myśli.

No ale mam jeszcze jedno takie małe pytanie. Jak wygląda kwestia przesyłania zadań przez internet, ogólnie odrabiania prac domowych on-line. Słyszałem o czymś takim, ale może ktoś już to praktykował w ESKK?


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:18 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Endrju, normalnie to wygląda, po prostu przesyłasz zadania domowe przez internet, mailem albo jak się tam ugadasz z nauczycielem. To bardzo przydatna opcja w nauce, pomocna przede wszystkim, gdy chcesz szybko załatwić sprawę zadania albo masz z nim problem. Ja jestem z tego bardzo zadowolona, pozytywny dodatek ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:21 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
Czyli wszystko fajnie, ok. Tak jak myślałem :) A nie wiesz może czy w ESKK w zeszytach ćwiczeń albo normalnych ma się też zwroty pełne, czy tylko słówka i gramatyka? Bo takie zwroty by mi się przydały bardzo...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:23 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Odkąd tylko zaczęłam naukę w ESKK, miałam wszystko, co chciałam dotyczące danego języka. Całe zwroty na pewno będziesz miał w książce/ćwiczeniach, bo to przecież też bardzo istotne przy nauce języków, przecież jakoś się dogadać musisz;p Zajrzyj sobie na eskk.pl do działu z kursem językowym Twojego języka i sprawdź, tam masz napisane ile książek dostaniesz itp, a tego jest dużo, więc zwroty raczej na pewno będziecie brać:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:25 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
No ok, posprawdzam też i popytam, ale dzięki, że mi pomagasz :) Trochę się stresuję przed pierwszym kursem w ESKK, no ale zobaczymy, jak to będzie (oby dobrze). Liczę na szybkie efekty! :D


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:26 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Oj tak, no pewnie, każdy by chciał szybkie efekty, ale to trzeba się cholernie napracować i mieć ogromną motywację, żeby naprawdę na wysokim poziomie się nauczyć języków :) Zresztą nie tylko jeśli chodzi o języki, no ale życzę Ci tego żeby nie było :D Pracuj!


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:30 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
e tam, przecież będę pracował, oby jak najdłużej, żeby mi się też chciało cały czas uczyć się, bo będzie kiepsko :)

A tak w ogóle, słyszałaś o tym, że kiedyś ESKK miało jakieś straszne problemy z pracownikami, zwalniali ich itp, słaby był poziom nauczycieli, no ale to było gdzieś z 10 lat temu, na szczęście się obudzili, teraz jest zupełnie inaczej;p


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:31 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 12:09
Posty: 11
Coś tam słyszałam, bo podobno faktycznie kiedyś tak było, no ale każda firma na początku ma w sumie problemy :) Ważne, że teraz wyszli na ludzi i dalej mają masę kursantów, z których mają też kasę, a co za tym idzie, lepszych pracowników, nauczycieli i ogólnie poziom wyższy. Jak się utrzyma taki poziom przez następne lata, to będą mieli pewnie coraz więcej chętnych.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Szkolenia ESKK
PostZamieszczono: 16 sie 2012, 00:33 
Offline
Początkujący
 Wyświetl profil

Rejestracja: 10 sie 2012, 13:48
Posty: 11
to prawda, mają coraz więcej osób, no ale tak naprawdę ciężko jest znaleźć podobną firmę na naszym polskim rynku, oferującą kursy językowe w tylu językach, ESKK już wyrobiło sobie markę i mają to, co chcieli :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits