Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 22:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 16 gru 2009, 00:53 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 00:09
Posty: 136
Dla mnie udział w jakimkolwiek szkoleniu to przede wszystkim inwestycja w siebie.
Pokuszę sie o stwierdzenie, że osobisty rozwój to najlepsza i najpewniejsza inwestycja w dzisiejszym świecie, dlatego po prostu czasem warto poświęcić trochę czasu i pieniędzy. Nie tylko ze względu na lepsze perspektywy na przyszłość jeśli chodzi o znalezienie pracy, bądź awans, ale też na nabywane nowe doświadczenia, spotkanie się z inną sytuacją, dzięki której można się sprawdzić w nowej roli, rozważyć nowe kwestie, które być może kiedyś pomogą nam w życiu codziennym (osobistym, bądź zawodowym). Nie mówiąc już o trenerach (a także uczestnikach szkolenia), którzy mogą sprawić, że nasze życie pozytywnie odwróci się "do góry nogami" i odnajdziemy pomysł na siebie, życiową drogę... :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 18 gru 2009, 13:10 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 17 gru 2009, 12:35
Posty: 16
Szkolenia przede wszystkim poszerzają horyzonty myślowe. Są prowadzone praktycznie, mało w tym suchej teorii, której uczono nas w szkole, dlatego niosą za sobą o wiele większą efektywność nauki. Wiele osób jednak nie może pozwolić sobie na częste szkolenie z powodu ich ceny. W dobrej sytuacji są pracownicy, którzy są wysyłani na takie kursy z ramienia firmy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 19 gru 2009, 14:57 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 gru 2009, 13:26
Posty: 17
Szkolenia to przy okazji możliwość do poznania nowych, ciekawych osobistości, które później mogą nam w jakiś sposób pomóc. Dla mnie każdy rodzaj szkoleń to nowe wiadomości i doświadczenia.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 30 gru 2009, 21:52 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2009, 17:59
Posty: 100
Dla mnie szkolenia to doświadczenie w pigułce, to wiedza i umiejętności trenera przekazane w kilkunastu godzinach w taki sposób, że ma się wiarę i chęci do nieoświadczenia tego samego co przeżył i doświadczył trener. To chęć poznania nowego, fascynującego świata.
Oczywiście to wszystko jest pod warunkiem tego, że firma szkoleniowa, która organizuje szkolenia i trener, który je prowadzi jest wiarogodna i i rzetelna. Pod warunkiem, że wiedza i umiejętności są prawdziwe ...

_________________
pozdrawiam
Maciej

------------------------------------
www.szkolenia.AVENHANSEN.pl


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 04 sty 2010, 15:28 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sty 2010, 15:00
Posty: 52
Takie szkolenie daje na pewno wiedzę i satysfakcję, iż ukończyliśmy owe szkolenie. Kiedy będziemy szukać pracy, można owe szkolenie wpisać do CV, co jest dodatkowym plusem. Może dzięki temu otrzymamy wymarzoną pracę, większą pensję itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 17:48 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
Podnoszą kwalifikację, daja dużo wiedzy - a co za tym idzie pewności siebie:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 27 kwie 2010, 11:24 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 27 kwie 2010, 02:06
Posty: 19
Lokalizacja: Warszawa
Krzysiek pisze:
Podnoszą kwalifikację, daja dużo wiedzy - a co za tym idzie pewności siebie:)


Zgadzam się z tym, że każde kolejne szkolenie dodaje pewności sibie. Przynajmniej ja tak mam 8-) Poza tym, każde szkolenie jest inne i na każdym można się wile dowiedzieć, nie tylko na tematy związane z samym szkoleniem. Dla mnie szkolenia często są źródłem inspiracji, ponieważ wtedy przychodzi mi wiele ciekawych pomysłów do głowy. Na dodatek zawsze wychodzę ze szkolenia jakoś bardziej zmotywowany do działania ;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 28 kwie 2010, 08:11 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:57
Posty: 24
Ja mam podobnie. Każde szkolenie napędza mnie do działania, wierzę że coś mi się uda. Nie stoję w miejscu , ciągle coś robię, staram się abym w przyszłośc osiągneła sukces, a takie szkolenia na pewno mi w tym pomogą. Puki jestem moda będę starała się aby było jak najlepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 13:26 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 kwie 2010, 15:58
Posty: 21
Co daja szkolenia?? Zależy które ;) Kiedyś byłem na szkoleniu, które bardzo mi się nie podobało...wyszedłem wkurzony, że zmarnowałem kupe czasu (to było szkolenie darmowe wieć kasy na szczescie nie zmarnowałem). Wszystko zależy od szkoleń, muszą to być na prawdę wyjątkowe szolenia, aby uczestnij je zapamietał. Dzięki nim na pewno stanie się pewniejszy siebie, może zmieni branże, zrobi karierę itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 13 lip 2010, 11:11 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 12 lip 2010, 09:52
Posty: 56
Co dają szkolenia?
Przede wszystkim wiedzę, umiejętności, nowe spojrzenie na siebie i swoja pracę. Są doskonałą okazją do uzupełnienia luki zweryfikowania swojej wiedzy i umiejętności, oceny swojej pracy, zwiększenia samoświadomości. Na szkoleniach nie tylko uczymy się od trenera, ale również od innych uczestników i możemy poznać i skorzystać z ich doświadczeń. Szkolenie to jest także pewna odmiana w stosunku do codziennej pracy, co pozwala nam na chwilę oderwać się od monotoni.
Szkolenia poprawiają naszą efektywność, pomagają stymulować rozwój, poprawiają poziom motywacji i poczucie samozadowolenia przez co pracuje nam się lepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits