Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 19 mar 2024, 08:11

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 25 lut 2012, 16:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 lut 2012, 20:20
Posty: 37
Nie wiem co daja innym , ale wiem co dają mi. Otóż kiedy chodzę na szkolenie czuję, ze coś robię, że nie siedze bezczynnie przed tv. Rozwijam sie puki jestem młody, pogłębiam to co mnie interesuje.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 30 maja 2016, 20:50 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 sty 2016, 22:04
Posty: 239
oosafpro pisze:
Witam! Mam pytanie, które nurtuje mnie od dłuższego czasu. Mianowicie co nam daje szkolenie oprócz wiedzy oraz paru mniej złotych w portfelu?? :)

Ojj to chyba zależy od bardzo wielu czynników: od tematyki (przydatna bądź nie), sposoby przekazania wiedzy/umiejętności, podejścia trenera i szkolonego itp...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 04 sie 2016, 09:11 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 04 sie 2016, 08:38
Posty: 111
Bardzo dobrze ktoś powiedział, że szkolenie daje poczucie, że nie marnujemy czasu (jak przed tv...) - warto się pomęczyć trochę, aby coś osiągnąć. Od leżenia na kanapie z pilotem w ręku jeszcze nikt niczego nie osiągnął.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 10 lut 2022, 13:48 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 30 lip 2021, 14:35
Posty: 5
Prowadzone korepetycje przez http://edu-center.com.pl to zajęcia dydaktyczne dedykowane uczniom w różnym wieku. Nie tylko pozwolą przygotować się do matury, ale również na bieżąco zrozumieć trudności pojawiające się w szkole. Dostępne są zajęcia z języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 11 lut 2022, 11:57 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
Trochę czasu minęło od początku tego wątku, a temat szkoleń rozwinął się bardzo!
Dziś na rynku można znaleźć wiele propozycji, również bezpłatnych webinarów. Dostępność jest ogromna. Kwestia jest tego co wybrać, jak odsiać te wartościowe przekazy. Dzisiaj powiedzielibyśmy, że ktoś kto się nie rozwija / nie szkoli zostaje daleko w tyle. Marnuje swój czas. Z drugiej strony męczy już wyścig szczurów i gnanie po więcej. Gdzieś trzeba znaleźć złoty środek, by szkolenia / webinary były wartością dla człowieka.

_________________
Pozdrawiam, Barbara


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 16 mar 2022, 22:52 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 lut 2017, 18:48
Posty: 312
Faktycznie można znaleźć szeroką ofertę szkoleń, jednak sztuką jest przesiać te wartościowe od pozostałych. Jeśli chodzi o branżę terapeutyczną to z mojej strony zdecydowanie polecam szkolenia organizowane przez warszawskie Centrum CBT. Ze zbliżających się warto wspomnieć o https://cbt.pl/szkolenia/praca-z-dziecm ... -praktyka/ - jest to szkolenie z pracy z dziećmi i młodzieżą w modelu poznawczo-behawioralnym


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 18 mar 2022, 13:01 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 gru 2016, 16:10
Posty: 30
W obecnej rzeczywistości mówi się o tym, że umiejętności miękkie odgrywają największą rolę na rynku pracy.
Twardych rzeczy można się wyuczyć. Natomiast predyspozycje interpersonalne są ważne ze względu na funkcjonowanie w zespole i w oóle w społeczeństwie.
Zostawiam artykuł, który znalazłam na stronie AVENHANSEN:
https://szkolenia.AVENHANSEN.pl/artykul ... prace.html

_________________
Pozdrawiam, Barbara


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 26 cze 2023, 14:04 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 14 lis 2022, 14:36
Posty: 36
Odpowiednie zarządzanie pracownikami ma wpływ na całą organizację, kto nie wierzy zachęcam do pogłębienia wiedzy na ten temat np na blogu https://nowemotywacje.pl/skuteczne-zarz ... mpetencje/


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Co dają szkolenia
PostZamieszczono: 20 lut 2024, 20:22 
Offline
Starszy Ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 cze 2023, 17:03
Posty: 209
Wzmacnianie umiejętności prezentacyjnych otwiera nowe możliwości. Odkryj, jak możesz to zrobić, korzystając z oferty na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-o ... ersonalne/


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits