Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 10:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 18 sty 2010, 23:30 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 sty 2010, 15:36
Posty: 41
Podczas podpisywania umowy powienien być też dawany regulamin, który w którymś punkcie będzie opisywał postępowanie w takiej sytuacji. Uczestnik musi podpisać ten regulamin... i z głowy:)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 22 sty 2010, 17:34 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 sty 2010, 17:28
Posty: 18
Moim skromnym zdaniem, wydaje mi się, że zrócenie uwagi powinno pomóc. Przecież dorosły człowiek powinien się umieć zachować.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 14 lut 2010, 22:11 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:10
Posty: 30
Moim zdaniem dobry jest pomysł z napisaniem regulaminu. Niech ten regulamin wisi w widocznym miejscu. Najważniejsze informacje powinny być pogrubione, tak aby rzucały się w oczy. Myślę, że w ten sposób nie bedzie trzeba zwracać uwagi takim osobą bo na pewno przeczytają regulamin.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 28 lut 2010, 12:25 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 11 lut 2010, 18:06
Posty: 26
Ja bym taką osobę "olał":) tzn czekałbym, aż inny zwrócą mu uwagę. Moim zdaniem zwrócenie uwagi przez innych słuchaczy bardziej poskutkuje niż, zwrócenie uwagi przez mnie. Myślę, że taki wpływ innych osób jest mniej zawodny.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 02 mar 2010, 18:29 
Offline
Trener
Trener
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 sie 2009, 08:41
Posty: 100
Zimol pisze:
Ja bym taką osobę "olał":) tzn czekałbym, aż inny zwrócą mu uwagę. Moim zdaniem zwrócenie uwagi przez innych słuchaczy bardziej poskutkuje niż, zwrócenie uwagi przez mnie. Myślę, że taki wpływ innych osób jest mniej zawodny.


Dokładnie tak!
1. Odwracaj się do takiej osoby plecami. Mów do reszty grupy.
2. Na przeszkadzające uwagi "niepokornego słuchacza" nie odpowiadaj, tylko wciągaj do dyskusji grupę pytając np. "Czy wam to nie przeszkadza?"
3. Staraj się tak prowadzić dyskusję, aby pokazać, że Ty jesteś po stronie reszty, a reszta po Twojej stronie. I że niepokorny słuchacz działa w pojedynkę.

_________________
Coaching indywidualny - Przetestuj Swojego Coacha OnLine - Zapytaj o szczegóły przez czat


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 05 mar 2010, 12:18 
Offline
Nowicjusz
 Wyświetl profil

Rejestracja: 05 mar 2010, 11:53
Posty: 6
Witam !
Witam byłam kiedyś na takim szkoleniu, gdzie, trener na początku powiedział, ze jesteśmy tu po to żeby się czegoś nauczyć, Więc jeżeli ktoś uzna, że pojawił się jakiś powód przez który jego uwaga skupia się na czymś innym niech po prostu wyjdzie. Ta metoda okazała się idealna, kilka osób wyszło ale większość słuchał i wyniosła coś z tego szkolenia, co prawda było to szkolenie bezpłatne ale myślę, że ten sposób jest dobry na wszystkich " znudzonych" bo nudzą się wszyscy i ci którzy płacą i ci co nie płacą :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 09 mar 2010, 14:42 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:36
Posty: 46
Julka u mnie na studiach pewien wykładowca tak mówił, ale wszyscy się go bali i nikt nie wychodził...Nie zawsze to skutkuje, ale można próbować. Na szczęście wydaje mi się, że rzadko się zdaża, że słuchacze nie słuchają.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 11 mar 2010, 15:42 
Offline
Bardzo aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 09 mar 2010, 14:00
Posty: 59
Cęsto jest tak, że im dłuższe szkolenie tym większe prawdopodobieństwo, że słuchacze zaczną się wiercić i nie słuchać. Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest tak zaplanować zajęcia aby cały czas coś się działo. Dobrze jest od czasu do czasu przerywać swoją mowę i pokazywać coś co można obejżeć, dotknąć itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 29 kwie 2010, 14:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 16 kwie 2010, 22:25
Posty: 21
Byłem na takim szkoleniu gdzie jeden facet cały czas przeszkadzał, trener nie zwracał na to uwagi. Jednak grupa sama zwróciła mu uwagę. Myślę, że tak najlepiej, wtedy taka osoba zrozumie, że inni słuchają.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Niepokorny słuchacz!
PostZamieszczono: 11 maja 2010, 15:55 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 07 maja 2010, 15:04
Posty: 21
A jeśli grupa zacznie też rozmawiać? To nie jest takie proste...lepiej aby trener zwrócił uwagę. Powiedział, że nie może się skupić, jeśli nie chcą to nich nie słuchają. Mogą wyjść, wkońcu to oni za to płacą, wiec niech sami zdecydują.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits