Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 06:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 29 maja 2010, 16:28 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 22 maja 2010, 14:07
Posty: 23
Chyba nikt tak szybko nie zdradzi technik sprzedaży - przecież tu chodzi o konkurencje. Dlatego warto pójść na taki kurs...być może dzięki niemu nasza firma osiągnie większe zyski? A z uzyskaną wiedzą, można potem podzielić się dalej...jeśli ktoś będzie chciał;)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 31 sie 2010, 13:59 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 24 cze 2010, 21:56
Posty: 35
No pewnie, żadna osoba po takim kursie nie będzie chciała zdradzić sposobów jak zdobyć klienta, jak go dobrze obsłużyć itd. W dzisiejszych czasach trzeba myśleć tylko o sobie, inaczje wyleci się szybko z interesu.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 02:31 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
A ja myślę, że sukces nie leży w tym jak sprzedać, ale jak sprawić, aby klient do nas wrócił :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 08 wrz 2010, 22:42 
Offline
Aktywny
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:39
Posty: 47
no tak, jednorazowa sprzedaz towaru nie jest sukcesem. Ważne jest, aby klient po zapoznaniu się z towarem wrócił do nas i chciał jeszcze.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 21 wrz 2010, 12:10 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
daga pisze:
Nie muszę być na takim szkoleniu aby znać kilka technik sprzedaży. Dobrze wiem, co mam robić aby klient wyszedł zadowolony i kupił produkt. Moja miła aparycja i zawsze dobry humor pomagają mi w tym.


No to nic, tylko więcej takich sprzedawców ;)

A tak serio, to nie ma skutecznej techniki sprzedaży. Żeby nauczyć się sprzedawać trzeba mieć kontakt z klientem, bo klienci naprawdę są różni. Oczywiście książkowa teoria może pomóc w tej sprzedaży, ale jednak liczą się też cechy charakteru i umiejętność przekonywania.
A tak na marginesie, to jeżeli przyjdzie taki zbulwersowany klient, który od wejścia krzyczy, że Cię pozwie do inspekcji pracy (a są tacy, ostatnio taki do mnie przyszedł), to miła aparycja i dobry humor nie wystarczą.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 21 wrz 2010, 14:23 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 06 wrz 2010, 12:58
Posty: 17
Lokalizacja: Kraków
Agnieszka_ pisze:
daga pisze:
Nie muszę być na takim szkoleniu aby znać kilka technik sprzedaży. Dobrze wiem, co mam robić aby klient wyszedł zadowolony i kupił produkt. Moja miła aparycja i zawsze dobry humor pomagają mi w tym.


Zgadzam się z Agnieszką :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 14:32 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 02 lip 2010, 11:29
Posty: 37
Agnieszka to może powiedz nam jak się zachować kiedy przyjdzie właśnie taki zbulwersowany klient, który od wejścia krzyczy, że Cię pozwie do inspekcji pracy (a są tacy, ostatnio taki do mnie przyszedł), to miła aparycja i dobry humor nie wystarczą? Ja bym go wyrzuciła...


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 16:02 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 20 wrz 2010, 19:55
Posty: 242
Wiadomo, że dla każdego klienta trzeba być miłym, ale moim zdaniem należy tępić tego typu zachowania.
Klient jest przekonany, że krzykiem załatwi wszystko. I w zasadzie, a naprawdę nie wiem czemu, tak jest. Bo ludzie się boją tego typu ludzi, albo po prostu nie chce się z nim z nimi dyskutować i ulegają. Wg mnie trzeba ukrócać takie zachowania i grzecznie, ale stanowczo wytłumaczyć, że no nic nie da się zrobić. Bo ulegając wzmacniamy takie zachowania.
Wiadomo, jak klient jest miły, to ludzie są bardziej skłonni to pomocy, bądź naciągnięcia przepisów, ale krzykaczom trzeba mówić NIE.

_________________
Zostań fanem: http://www.facebook.com/Szkolenia.AVENHANSEN


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 29 wrz 2010, 18:49 
Offline
Starszy Ekspert
Awatar użytkownika
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 kwie 2009, 09:31
Posty: 403
Agnieszka_ pisze:
Wiadomo, jak klient jest miły, to ludzie są bardziej skłonni to pomocy, bądź naciągnięcia przepisów, ale krzykaczom trzeba mówić NIE.


I tu się przydają szkolenia z asertywności ;-). Ale wracając do tematu, nadal są sprzedawcy (z czasów PRL chyba), który uważają, że to ONI mają rację i są najważniejsi w swoim sklepie. Ciężko z takimi dogadać się.

_________________
Szkolenia-Komunikacja


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Skuteczne techniki sprzedaży
PostZamieszczono: 30 wrz 2010, 17:22 
Offline
Stały bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2010, 22:58
Posty: 27
Oj tak, spotkałem się z takim ostatnio...kiedy kupowałem krawat na wesele, Pani w wieku ok 55 lat wciskała mi krawat, który mi się nie podobał. A jak powiedziałąm, że chce inny, pokazałem ręką który to powiedziała ta babeczka do mnie, że w takim krawacie to na pewno żony nie znajdę...
Wkurzyła mnie nieźle -moja kobieta się ze mnie śmiałą jak jej to opowiedziałem. Myślałem, że klient ma zawsze racje, a tu chyba było odwrotnie.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
 cron
Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits