Forum-Szkolenia

Wszystko o szkoleniach, wypowiedzi trenerów, opinie
Forum-Szkolenia Szkolenia biznesowe Szkolenia biznesowe dzień otwarty AVENHANSEN
Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 02:50

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 29 wrz 2011, 09:36 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 wrz 2011, 09:08
Posty: 35
Czasami lepoej spojrzeć w lustro niż uwierzyć sprzedawcy. Choć podobno w sklepach też są lustra które wyszczuplają... i to jest ból, nasze lustro w domu pokazuje jak na prawdę sie wyglada.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 30 lis 2011, 10:00 
Offline
Zainteresowany
 Wyświetl profil

Rejestracja: 29 lis 2011, 22:45
Posty: 33
Bardzo lubię kiedy sprzedawca mi doradza, ale tak na prawdę - to się czuje. Kiedy wygladam źle w jednej spodnicy to zaproponuje mi krój spodnicy w ktorej będę wyglądać lepiej.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 08 gru 2011, 12:21 
ŁukaszW pisze:
Lustra? nie rozumiem, o co chodzi?? Przecież lustro pokazuje jak wyglądamy....dlatego lepiej wierzyć lustrom nic sprzedawcy.


Zgadzam się. Skąd mam wiedzieć czy faktycznie dobrze wyglądam, czy kobitka nie chce na mnie zarobić. ;) To jest wręcz nagminne chyba w mniejszych sklepikach, w których nie zna się sprzedawcy... Zwłaszcza, kiedy cokolwiek się nie weźmie nie będzie mierzyć, a zawsze będą och i ach zachwytu...
Dlatego ja mam tak, że wchodzę do sklepu. Staję na środku. i rozglądam się. Jak coś mi wpadnie w oko, podchodzę, mierzę i kupuję. Jak nic, wychodzę. :) Może to brzmi zabawnie, ale cóż... :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 13 gru 2011, 15:09 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
Halszka hmm.. to coi z takiej odległości widzisz wszystkie rzeczy?? Wiele ubrań wisi na wieszkach, tak że trzeba je poobracać aby cos dostrzec.
Moin zdaniem najlepszy jest sposób taki, ze kupujemy to co potrzebujemy.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 14 gru 2011, 14:07 
Gregory pisze:
Halszka hmm.. to coi z takiej odległości widzisz wszystkie rzeczy?? Wiele ubrań wisi na wieszkach, tak że trzeba je poobracać aby cos dostrzec.
Moin zdaniem najlepszy jest sposób taki, ze kupujemy to co potrzebujemy.


Uprzedzałam, że to brzmi zabawnie. :) Ale poważnie, jak podchodzę i zaczynam przewracać ubrania na wieszakach to chyba z tej ogromnej ilości zaczyna mi się kręcić w głowie i w rezultacie nie mogę nic przejrzeć. Bezpieczna odległość to środek sklepu. Wchodzę, staję, rozglądam się wolno i jak coś wpadnie mi w oko, to podchodzę, mierzę i kupuję. Co ważniejsze, w ten sposób "upolowałam" same najbardziej ulubione ciuchy. :)
W moim wypadku ten sposób działa. :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 15 gru 2011, 22:23 
Offline
Młodszy ekspert
 Wyświetl profil

Rejestracja: 31 paź 2011, 12:02
Posty: 73
No tak, każdy ma sposób na zakupy. Ja mam inny. Najwazniejsze aby sie z tym wszystkim nie pogubić.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 19 gru 2011, 10:33 
Gregory pisze:
Halszka hmm.. to coi z takiej odległości widzisz wszystkie rzeczy?? Wiele ubrań wisi na wieszkach, tak że trzeba je poobracać aby cos dostrzec.
Moin zdaniem najlepszy jest sposób taki, ze kupujemy to co potrzebujemy.


Tylko żeby to było tak proste... Mnie niestety nie udaje się ta sztuka. Jak idę bo potrzebuję np. spodni, to żadne mi się nie podobają. :( Kiedy poszukuję bluzki, to z reguły w oko wpadają mi same piękne spódniczki itd.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 27 gru 2011, 14:55 
mnie denerwuje, że wiele ubrań jest tak pouciskana na wieszakach, że aż szkoda podchodzić do nich bo trzeba najpierw użyć siły, żeby coś wyciągnąć. oprócz tego atakujące ekspedientki po sekundzie z tym swoim nie poprawnym językowo " czy może w czymś pomóŻ", to robi mi się słabo. jak można lecieć do klienta, który dopiero wszedł do sklepu i już pytać który rozmiar podać do przymierzenia?! mnie to zawsze bardzo bulwersuje, bo wielokrotnie panie są zadbane, eleganckie, ale jak się odezwą z tym "pomóŻ coś?" to mam ochotę wyjść.


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 03 sty 2012, 09:27 
@buds438, a wiesz, że na to "Ż" nie zwróciłam uwagi... Muszę wsłuchać się dokładniej... :) Choć wcale mnie to nie zdziwi... :) No, ale nikt z nas nie jest idealny. :)
Tak, genialne jest to, że przestępujesz próg sklepu, jeszcze nie zdążysz dojść do stojaka z ciuchami, a już do Ciebie biegną z chęcią pomocy. Ja odpowiadam, ze muszę się najpierw rozejrzeć i zwołam, jak będę czegoś chciała. Jednak to pierwsze wrażenie oraz fakt, że panie czekają na mnie jak harpie i obserwują każdy krok sprawia, że jak najszybciej wychodzę ze sklepu, rzadko kiedy cokolwiek kupując.

Wszystkiego najlepszego w 2012! :)


Na górę Dodaj na Facebook
 
 Tytuł: Re: Obsłużenie klienta w sklepie
PostZamieszczono: 28 sty 2012, 17:33 
Offline
Bywalec
 Wyświetl profil

Rejestracja: 28 sty 2012, 17:19
Posty: 19
Moim zdaniem obsłuzenie klienta zalezy od wielu rzeczy od tego, jaki asortyment sprzedajemy, od tego co potrzebuje klient. Czy sam sobie poradzi czy potrzebuje pomocy.
Dobry sprzedawca powinien wyczuc sytuację.


Na górę Dodaj na Facebook
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  

Polecane linki: Kręgle Warszawa
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB3 Group  
Design By Poker Bandits